Světluška nám posvítí na cestu, kterou zvládneme projít sami.

Světluška píše Ježíškovi

24. října 2014 v 12:58
My děti ze školky Světlušky se snažíme být hodné. Chceme pomáhat přírodě, učíme se chránit své zdraví, budujeme mezi sebou přátelství, tvoříme a hrajeme si.
Proto Ti, Ježíšku, píšeme dopis. Víme, že nám nemůžeš přinést všechno, protože musí zbýt dárky pro všechny děti na celém Světě. Ale i tak jsme daly hlavy dohromady a vytvořily seznam věcí a hraček, které bychom třeba mohly najít ve školce pod stromečkem. Pomohly nám paní učitelky, ale spoustu věcí jsme vymyslely sami. Pokud by jsi Ježíšku už nestíhal dárky sehnat a zabalit, budeme vděčni i za finanční dary. Vše zakoupené opět doložíme.

- černé tlusté lihové fixy
- kvalitní ořezávátka
- kancelářské papíry
- lepidlo Herkules
- zbytky nebo nové vlny, bavlny, látky
- párty papírové talíře kulaté
- dřevěné kolíčky
- izolepa průhledná
- tvrdé papíry formátu A3
- zajímavé a netradiční věcí na tvoření Např. Lidl, Tchibo, Kik (plsti, pohyblivá očička, bambulky, ozdobné nůžky, razítka, raznice, pryžové archy, vlněné papíry apod.)
- laminovací folie
- plastelíny

- kuličkovou dráhu
- poníky a bárbínky

- přestože paní učitelky spoustu pomůcek vyrobily, budeme mít radost z čehekoliv např. z těchto stránek http://montessorihracky.cz/ (žívotní cykly, tématicky zaměřené tuby, matematické puzzle http://montessorihracky.cz/didakticke-hracky/1591-matematicke-puzzle-zlomky-4020972044365.html, puzzle s kostrou http://montessorihracky.cz/biologie/1069-puzzle-s-kostrou-ptak-8596027000182.html, puzzle světa http://montessorihracky.cz/zemepis/1009-puzzle-mapa-svta-rameek-z-bukoveho-deva-8596027000816.html)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama